Contact

De Nacht van de Nacht wordt georganiseerd door de Natuur- en Milieufederaties. Hieronder vindt u de contactgegevens van de Nacht van de Nacht coördinator in uw provincie.

Portret Mattheus klein Landelijk projectleider

Mattheus Bleijenberg
E-mail: m.bleijenberg@nmu.nl
Telefoon: 030-25 67 368

 

Stagiair communicatie

Florian Veenemans
E-mail: communicatie@nmu.nl
Telefoon: 030-25 67 351

 

 

Stagiair communicatie

Eline Ross
E-mail: communicatie@nmu.nl
Telefoon: 030-25 67 351

 

 Drenthe

Sanne Vellinga
E-mail: s.vellinga@nmfdrenthe.nl
Telefoon: 0592-311150

 

Samantha Raj  Flevoland

Samantha Raj
E-mail: s.raj@nmfflevoland.nl
Telefoon: 0320-25 35 05

 Fryslân

Johan Dirk van der Schaaf
E-mail: jd.schaaf@friesemilieufederatie.nl
Telefoon: 058-7600760

Gelderland

Marieke Gorkink
E-mail: m.gorkink@gnmf.nl
Telefoon: 026-3523753

Groningen

Akkeliene Postema
E-mail: a.postema@nmfgroningen.nl
Telefoon: 050-2085004

Limburg

Len Dumont
E-mail: l.dumont@nmflimburg.nl
Telefoon: 0475-38 64 10

NoordBrabant

Jesper Bekkers
E-mail: jesper.bekkers@brabantsemilieufederatie.nl
Telefoon: 013 535 62 25

 

NoordHolland

Erna Krommendijk
E-mail: e.krommendijk@mnh.nl
Telefoon: 075-6351598

Overijssel

Loet van der Heijden
E-mail: heijden@natuurenmilieuoverijssel.nl
Telefoon: 038-4250960

Angelique Erkelens Utrecht

Angelique Erkelens
E-mail: communicatie@nmu.nl
Telefoon: 030-2567350

Melissa Ernst

Zeeland

Melissa Ernst
E-mail: mernst@zmf.nl
Telefoon: 0118-654180

ZuidHolland

Alex Ouwehand
E-mail: info@milieufederatie.nl
Telefoon: 070- 30 40 114

 

Deel op