Over ons

De Nacht van de Nacht wordt georganiseerd door de Natuur en Milieufederaties. Hieronder vind je de contactgegevens van de Nacht van de Nacht-coördinator in jouw provincie.

Landelijk projectleider

 

Lineke Keizer
Email: lkeizer@zmf.nl
Telefoon: 06 12485242

 

Portret Mattheus klein Utrecht

 

Mattheus Bleijenberg
E-mail: m.bleijenberg@nmu.nl
Telefoon: 06 53353793

Drenthe

Sanne Vellinga
E-mail: s.vellinga@nmfdrenthe.nl
Telefoon: 0592 311150

Flevoland

Ryan McDonnell
E-mail: r.mcdonnel@nmfflevoland.nl
Telefoon: 06 244234915

Fryslân

Johan Dirk van der Schaaf
E-mail: jd.schaaf@fmf.frl
Telefoon: 058 7600760

Gelderland

Eke Kuiper
E-mail: e.kuiper@natuurenmilieugelderland.nl
Telefoon: 06 26563158

Groningen

Info volgt

Limburg

Sandra Holleman
E-mail: s.holleman@nmflimburg.nl
Telefoon: 06 19597308

NoordBrabant

Jesper Bekkers
mail: jesper.bekkers@brabantsemilieufederatie.nl
Telefoon: 013 5356225

NoordHolland

Carolien Brussel
E-mail: carolien@mnh.nl
Telefoon: 075 6351598

Overijssel

Anke Haaksma
E-mail: a.haaksma@natuurenmilieuoverijssel.nl
Telefoon: 038 4250960

Zeeland

Lineke Keizer
Email: lkeizer@zmf.nl
Telefoon: 06 12485242

ZuidHolland

Judith Holwerda
E-mail: j.holwerda@milieufederatie.nl
Telefoon: 06-34224244