Deelnemende restaurants

Op zaterdag 26 oktober wordt voor de 15e keer de Nacht van de Nacht georganiseerd om mensen bewust te maken van energiebesparing op licht en lichtvervuiling. De Natuur en Milieufederaties en Horeca Nederland hopen dat er dit jaar meer dan 100 restaurants meedoen als Nacht restaurant.

Zoekt u een restaurant bij u in de buurt? hieronder vindt u alle restaurants in Nederland die dit jaar mee doen met de Nacht van de Nacht! Zij doen het licht uit en steken de kaarsen aan om u van een heerlijk diner met een geweldige sfeer te voorzien.

Provincie Drenthe

Grand Cafe Zuidlaren | Zuidlaren | https://grandcafezuidlaren.nl/
bistro LUF | Gasselte | https://www.bistroluf.nl/

Provincie Flevoland

Restaurant Le Mirage | Emmeloord  | https://www.lemirage.nl/

Provincie Friesland

Toko Yildiz | Leeuwarden | https://www.toko-yildiz-franeker.nl/
Restaurant de Grillerije | Franeker | http://www.degrillerije.nl/ 
ROAST | Leeuwarden | https://roastleeuwarden.nl/
‘t Ponkje| Woudsend | https://www.ponkje.nl/  
Hotel Restaurant Molenzicht | Nes Ameland | http://www.molenzichtameland.nl/ 
Restaurant De Zeven Wouden | Sloten | https://restaurant7wouden.nl/
Eeterij Tante A’n | Hollum  | http://www.eeterijtantean.nl
Fellini City Lounge | Leeuwarden | https://www.fellinileeuwarden.nl/
Hotel Restaurant Weidumerhout | Weidum | https://www.weidumerhout.nl/nl/restaurant/

Provincie Gelderland 

Restaurant de Swaenebloem  |  Tolkamer  | http://www.deswaenebloem.com/
Hotel Karel | Nijmegen  |  www.hotelkarel.nl/restaurant
Het Aardhuis | Hoog Soeren | https://www.restauranthetaardhuis.nl/
Dennenheuvel |  Epe |  https://www.dennenheuvel.nl/restaurant/
Kingstreet Restaurant | Apeldoorn |

Provincie Groningen

Bistro Heerlijk |  Haren |  http://bistroheerlijk.nl/

Provincie Limburg

 

Provincie Noord-Brabant

Peelreus Proeflokaal | Deurne | http://www.toonkortoomspark.nl/proeflokaal

Provincie Noord-Holland

Restaurant Klein Zwitserland | Wijk aan Zee | http://www.restaurantkleinzwitserland.nl/
’t Vissershuys | Wijk aan Zee | https://t-vissershuys-restaurant-brasserie.business.site/

Provincie Overijssel

 

Provincie Utrecht

Sal do Mar | Rhenenhttp://www.saldomar.nl/
Restaurant Zuiver | Utrecht | https://www.zuivergastvrij.nl/
Restaurant De Bank en Co| Bunnik | www.debankenco.nl
The Green House | Utrecht | https://www.thegreenhouserestaurant.nl/

Provincie Zeeland

Kasteel van Batavia |  Westkapelle |  https://www.kasteelvanbatavia.nl/
d’Ouwe Smisse | Zonnemaire | www.ouwesmisse.nl 
De Tamboer | Middelburg | https://www.detamboer.info/
De Herberg | Middelburg | www.barherberg.nl
Vriendschap | Middelburg | www.vriendschapcr.nl 
Il Senso | Middelburg | www.ilsensomiddelburg.nl  
Desafinado | Middelburg | www.desafinado.nl
Seventy-Seven | Middelburg |  www.seventy-seven.nl
Hildernisse | Middelburg | www.hildernisse.nl/
Kaffee ’t Hof | Middelburg | www.kaffeethof.nl
Brasserie 1600 | Middelburg | www.brasserie1600.nl  
ZanziBar | Middelburg | www.cityclub-zanzibar.nl 
Café Tympaan | Middelburg | www.cafetympaan.nl/
Bar American | Middelburg | http://www.baramerican.nl/
Marktcafé | Middelburg | www.amadore.nl/ 
Zeeuwse Streken | Middelburg | www.zeeuwsestreken.nl
De Gouden Bock | Middelburg | www.degoudenbock.nl
Café de Geere | Middelburg |   http://cafedegeere.nl/
Hotel Franklin | Middelburg | https://sirfranklin.nl/nl/
Jells lunchcafé | Middelburg | http://www.jellslunchcafe.nl/
Café Bommel | Middelburg | www.cafebommel.nl
Café De Zaak | Middelburg |
Bar Gaudi | Middelburg |  http://www.bar-gaudi.nl/
Brasserie de Huifkar | Middelburg | www.hotelbrasseriedehuifkar.nl
Eiggenwijzz | Middelburg | https://www.eiggenwijzz.nl/
La Piccola Italia | Middelburg | www.lapiccolaitalia.nl
Wooncafé Middelburg | Middelburg | www.wooncafe-middelburg.nl
Hotel The Roosevelt | Middelburg | www.hoteltheroosevelt.com
De Zwarte Ruiter op ’t Witte Paart | Middelburg | www.cafedezwarteruiter.nl
Grandcafé Brooklyn | Middelburg | www.grandcafebrooklyn.nl  
Kloveniersdoelen | Middelburg | www.kloveniersdoelen.nl
Dijkpaviljoen De Westkaap |  Westkapelle |  https://westkaap.nl/
Restaurant Rixx |  Westkapelle |  http://www.restaurant-rixx.nl
Brasserie de Zeezot | Westkapelle | https://www.zeezot.nl/
La Piazzetta | Westkapelle | https://la-piazzetta.nl/

Provincie Zuid-Holland

Eetcafé de Hoek | Koudekerk aan den Rijn | https://cafedehoek.nl/

Deel op